Link :: 19.02.2005 :: 00:33
Brawurka jest Atomówka o wybuchowym temperamencie. Nie ma dla niej nic ważniejszego niż walka z wrogami. Często jest sfrustrowana kiedy pozostaje w tyle za Bajką i Bójką. Wewnętrznie czuje, że mogłaby być ich przywódcą. Jest bardzo zdyscyplinowana i walczy z pojawiającym się dziewczęcym demonem. Krańcowy niszczyciel, którego filozofia jest najpierw zwyciężyć, a później zadawać pytania. Chociaż taka postawa czyni ją najbardziej odważna z dziewcząt, to zarazem jest najbardziej wybuchowa. Ale nie pozwól, aby zwiodła cię jej powierzchowność, Brawurka przede wszystkim jest małą dziewczynką.
Komentuj(2)


Link :: 19.02.2005 :: 00:34


PoPrOsTu MnIe KażDy OlAł ;( TrAcE PoWoLi wsZyStKiCh ;( A NaJbArDzIeJ BoJe SiE o MojEgO MisIaCzKa :( BaRdZo Go KoChAm I NiE ChCiAłabym Go StRaCiĆ :(:( MaM DoŚć KłAmStWa I OsZuStWa:(:( A CzUjE Że WsZyScY Do OkOłA MnIe OkŁaMuJą:(:( NiEsTeTy to niE JeSt MiłE :( Te DnI To Są DnI PłaCzU I DoŁa NiEsTeTyu NiE WiEm KiEdY Mi To PrZeJdZiE :(:(:(
Komentuj(3)


Link :: 20.02.2005 :: 12:53

Hejka Ludki:* Dzisiaj moja Kochana Aneczka kończy 18 latek :D:D hehe Buziaczki dla Ciebie :*:*:* Stara kopa juz z Ciebie :P:P:P A wczoraj Kobietka robiła imprezke :D:D co było zajebiście a co szydera leciała to ...uj CmoQ trzeba to powtórzyć:D:D:D Oczywiście jak wracałam to myśłam że nie dojde :D:D cały czas smiałam :D:D najleprzy motyw był jak sie piło wódke przez nos :D:D oczywiście kto to wymyslił Solenizantka :D:D ale przy tym co było smichu :D:D Mam nadzieje że jeszcze nie jedna bedzie taka imprezka :D:D Pozdrowionka dla całej ekipy z 18-stki Aneczki i reszty Ziomeczków :*:*:*
Komentuj(3)


Link :: 21.02.2005 :: 19:05

Hejka wszystkim :*:*:* Dzisiaj co mam dzień z dupy :(:( w szkole jak nie sprawdzian to kartkówka albo mnie pytają :[ jesu jak tak dalej bedzie to ja tego nie wytrzyma jeszcze jutro mam zdawke :(:( Qrwa a ja nic nie umiem :(:( i niee chce mi sie uczyć :(:( ale trzeba :(:( Tak to pozaty to wielka wielk nuda :(:( Qrde co mam ochote iśc na disco ale niee ma z kim iśc a podrugie nie ma ma fajnych dyskotek w rzeszowie :(:( ale może kiedys będą :]:] Wczoraj oglądałam zdięcia z 18-stki Cmokusia :D:D:D o co szydera to lobości co każdy najebany i wogóle PORAŻKA :D:D:D ide sie uczyć hehe znaczy mam taki zamiar :(:(:( NiE ChCe Mi SiE!!!! Kto za mnie sie nauczy i pujdzie jutro zdac tą pie... geografie??? Zgłaszać sie ludki :]:]
Pozdrowionka dla Mojego kochanego Misiaczka:*:* Kocham Cię bardzo :*:* Dla Lelucha :*:* Cmokusia :*:*:* Bini :*:*:*fEnOmEnKi :*:* GuSi :*:*:* Patii :*:* Kutiego :*:* Kasi :*:* Smoczycy :*:*: Soni:*:*:* i reszty buziaczki :*:*
Komentuj(3)


Link :: 23.02.2005 :: 22:56

Hejka Ludziska :*:* Pisze teraz czesto bo już niedługo i nie bede mieć neta ;(;( niestety mam go tylko do końca miesiąca ;(;( A tak wsumie to jakoś leci :) cała moja szara rzeczywistosc jest dalej szara i coraz bardziej robi sie czarna :(:( niee wiem dlaczego może dzisiaj mam taki dzień :(:( ale ja nie chce tak sie czuć :(:( Wszystcy maja do mnie o cos pretensje :/ sama niee wiem o co :(:( Niee chce byc traktowana jak wyzutek TO NIESTETY NIE JEST MIŁE :(:( Mam ochote wsiąść do pociągu i pojechac gdzies gdzie mnie nikt niee zna może tam mnie zaakceptują :(:( Jakoś sie tak hujowo czuje :(:( ale może mi to minie :(:( po małej przejażdzce w nieznane??
Komentuj(6)


Link :: 25.02.2005 :: 23:03

Hejka Ludziska :]Troszeczke mi sie humprek poprawił ale nie dokońca :] Poprawił mi go oczywiscie mój kochany misiaczek którego bardzo bardzo Kocham :*:* Tak pozatym wszystko oki :P:P tylko starzy sie plują :(:( mam nadzieje że im przejdzie za nidługo bo tego nie wytrzymam :(:( zwariuje i wyląduje pewnie w jakims psychiatryku hehe niee no może aż tak to źle nie bedzie :D:D W szkole to normalnie zapierdol ładny sprawdzian za sprawdzianem ale już sie szykuje następna laba hehehe oczywiście z moimi Kochanymi Ludkami :*:* Niestety ale mi sie skończyła wena twórcza :(:(
Pozdrowionka dla mOjego Misiaczka :*:* Cmokusia :*:*: Lelucha :*:* Bini :*:*: Tobiasza :*:*:* Grzesia :*:*:* Soniego :*:* Gusi :*:* Kasi :*:* kLYmC! :*:* SmoCzYcY :*:* I reszty o których zapomniałam tez was Koffam :*:*
Komentuj(3)


Link :: 26.02.2005 :: 23:43






Hejka :] Jesu jeszcze tylko 2 dni i nie bede miała neta :( kto będzie za mnie pisał notki :( zapomnicie przez ten czas o mnie :(:(
Ale co tam niee wolno sie smutac :D:D Dzisiaj co mam dobry humorek :D:D nie wiem sama dlaczego :roll: może tak miało być :D:D jeszcze mi poprawiła jedna mp3 humorek :D:D siedze i smieje z niej :):) gorzej niż DOVN :D:D Jutro jade sobie z Aneczką Koffana na miasto :x ale nie powiem po co :P:P Ania mała tajemnica :x hahaha A ja dzisiaj dostałam taki fajniutki prezencik :D:D Brawórke taka Koffaną :D:D i sie smieje że robi Kamilowi konkurencje :D:D i tak Cię MIsQ KOffam :love2: bardzo :D:D Wczoraj siedziałam z kumplem u mnie i pilismy sobie iweczko :D:D tez sie ośmiałam jak debil :D:D ciesze sie że mam dobry humorek ale znają mnie to juz nie długo i go nie bede miała :P:P
Pozdrowionka dla Miska :*:* Cmokusia :*:* Łukasz :*:* Soniego :*:* kLYmC!:*:* Gusi :*:* Kasi :*:* Smoczycy :*:* KOchanej Patii :*:* i reszty :*:* buziaczki pa


Komentuj(3)


Link :: 27.02.2005 :: 17:20

Hejka :):) cO dzisiaj była szyderka :P byłam z Cmokiem i BrawOrką na miescie :D:D pOraszka :D:D Osmiałysmy sie jak glupie :] Oczywiscie Ania musiała zrObic szyderke :D:D w tescO Oczywiscie musiałysmy sie najesc :P:P Byłysmy głodne :D:D Z Aneczką juz planujemy labe i Oczywiscie hit miesiaca :D:D wciaganie wOdki przez nosek nasz koffany :D:D tO dOpierO bedzie szyderka :D:D Zjechałysmy cały rzeszOw za jakims głOwnem i znalazłysmy dopiero w Ostatnim sklemie Ludzie sie patrzyli na nas jak na nienOrmalne ale cOz czasem tak bywa :D:D:D
PozdrOwionka dla wszystkich LudaskOw :D:D oczywiscie Dla mojego Kochanego Misiaczka :*:* CmoQa :*:* Lelucha :*:*:* Gusi :*:* Soniego :*:* Grzesia :*:* i reszty ale niee mam czasu juz pisac buziaczki pa
Komentuj(5)


Link :: 28.02.2005 :: 19:38

Oooo juz nie długo i sie pozbede mojego códOwnegO neta :(:( ale nie bede pakusiac :D:D bO ja jestem dzielna dziewczynka :P:P cOs czuje że bedzie ze mną zle :( bO chce mi sie zajebiście slOdkiegO ale nie myscie sObie ze Odrazu jestem w ciazy :P:P dupa nie jestem wiatrOpylna :P:P ale chyba tO nie będzie długO trwałO :P:P A ja dzisiaj nie byłam w szkOle :P:P ale tO nie była laba tylkO wziełam sObie urlOp tygOdniOwy :):) Byłam z Binia i Lelucham na miescie :]:] a puzniej byłam z Aneczka i Mila w AVoN-ie i sie zapisalam dO Avon-u :]:] nO tO ludki zamawiać prOsze u mnie bO jak nie tO but :P:P przyjechałam dO tegO beznadziejnegO dOmu :( i jeszcze musiałam sie bawic z Patrycją :]:] cO smich z niej :D:D teraz sObie siedze i sie nudze :(:( Mam nadzieje że mOj Misiek przyjdzie dO mnie :]:] tO trOche będzie ciekawiej :wink::wink: ZbOczuchy pewnie myslą sObie niewiadOmO jakie rzeczy :D:D:D swintuchy :D:D pasOwałO by sie cOś pOuczyć :/ ale jak narazie tO nie mam chęci :D:D Pozdrowionka dla wszystkich Koffanych Ludków :*:*:* a w szczegOlnOsci dla MojegO KochanegO Misiaczka :*:*:* CmoQa :*:*:* Soniego :*:*:* lelucha :*:*:* Grzesia :*:*:* Bini :*:*:* Tobiasza :*:*:* Milej :*:*:* Kuby :*:* kLYmC! :*:*:* Gusi :*:*:* Kasi :*:* Smoczycy :*:*:* Patii :*:*:* i calutkeij calutkiej reszty buziaczki pa
Komentuj(6)


Link :: 28.02.2005 :: 23:32

Własnie stwierdziałam że dawno nie pisałam o mojej Kochanej patrycji :D:D Ładnie jest juz duża :P:P dopiro to było takie małe i grzeczne :D:D ale teraz tez jest grzeczna nie martwcie sie :P:p i tak mam z nia urwanie głowy :D:D nie mała szyderka z niej leci :P:P Juz nie długo i bedzie ze mna na randki chodzic :D:D:D i za pare lat jakiego chłopa do domu przyprowadzi :D:D nie no może jeszcze poczekajmy z tymi randkami i chłopakami to może być za jakies 15 lat a ja już bede stara dupa :(:( Ja nie chce sie starzec :):) najlepiej to by było jak bym była taka jak Patii malutka kazdy by sie mną zajmował :D:D bez problemów i wogóle fajnie by było :):) ale jak bym była taka malutka z takim charakterem jak mam teraz to wspólczuje moim starszym :D:D:D Przewalone :D:D Pozdrowionka i komenty mi tu prosze pisac buziaczki pa
Komentuj(5)




Księga Gości:

+ Zobacz +
+ Dodaj Wpis +

Linki:

szablon: Normal Design
pobrano z: Blogowicz.info
SmsKi: Bramka sms
Moja Fotka: Fotka
Czateria: Czateria


Archiwum:

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty