11.07.2005 :: 10:23
Hejka!!OoooOOooo to mnie tu już nie było w h... ale niestety nie mam czasu :):):) za stara już troche jestem na to :):):) ale czasem będe tu wpadać zobaczyc może cos namalować :) ale to dopiero po moim przyjeździe o ile przyjade :):) mam nadzieje że przyjade bo będe tęsknić za moimi ludzikami Koffanymi :):) niestety niektórzy nie mogą tego przeczytać :(:( U mnie po staremu... nieeeee to nie prawda :P:P dużo sie zmieniło ale jeszcze niee wiem czy na lepsze czy na gorsze to sie okaże :):) troche sie rozpiłam przez mojego Kochanego Lelucha :*:*:* i nie tylko ale niee wnikajmy w to :P:P za dużo by pisać :):):)niektórzy wiedzą o co chodzi a niektóre nie muszą wiedzieć :P:P:P:P Brakuje mi czasem tego co było kiedyś ale cóż nic na to nie poradze ja już zrobiłam chyba wszystko i nic już nie zależy tylko odemnie :(:(:( chyba wiecie o co chodzi :(:( Teraz sobie siedze u siory bo dalej nie mam neta w domu ale on mi niee jest do szczęścia potrzebny bo i tak mnie w domu żadko kiedy widać :P:P:P Niektórzy to już zapomnieli o mnie :/// ale to ich spawa nie bede z tego powodu rozpaczać bo nie tylko oni są na świecie ale mogli czasem sobie przypomniec o Rudej i ją odwiedzić :P:P Niee wiem co mam jeszcze napisac :):) już i tak popisałam głupoty :P:P Pozdrowionka dla wszystkich Kochanych Ludasków :*:*:*:* Lelucha :*:*:* Soniego :*:*:* Kasety :**:*:* Cmoka :*:*:* Bini :*:*:* Kamila :*:*:* Kuniora :*:*:* Kasi :*:*:* Smoczycy :*:*:* Patii :*:*:* Kutiego :*:*:* Cysia :*:*:* i calutkiej calutkiej reszty buziaki pa