ruda - komentarze



Hejka wszystkim :*:*:* oOoOooo mnie tu dawno nie było :D:D:D i tak niee wiem co mam pisać hehehe U mnie wszystko oki :P:P:P w najlepszym porządku hehehehe własnie siedze sobie na informatyce i sie nudze i śmieje z Binią i Cmokiem :D:D:D:D troszke jest w szkole przejebane ale co tam :D:D jakos sie to przeżyje :D:D:D:D kiedyś trzeba kożystać z życia a nie sie gnić w tej szkole :D:D:D Hmmm...własnie dostałam laske z informatyki masakra dobra kończe bo niee wiem co pisać hehehe :*:*
Pozdrowionka dla wszystkich kochanych ludasków :*:*:* Mojego Koffanego Misiaczka :*:*:* Cmokusia :*:*:* Bini :*:*:* Lelucha :*:*:* Kocham was!!!!! Soniego :*:*:* Grzesia :*:*:* Łukasza :*:*:* Madzi :*:*:* Kasii :*:*:* Smoczycy :*:*:* Patii:*:*:* i calutkiej reszty też was Koffam :*:*:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.05.2005 :: 14:36 :: 80.50.169.146

emkq

Cześć!!!!!Masz super bloga!!! zajrzyj kiedyś na mojego!!!!!!! emkq.talk.pl!!!!
03.05.2005 :: 15:22 :: r41.skyware.pl

soni

Elo musisz częściej tu wpadać bo nie ma cio komentować . Dzięki za pozdrowienie :P :* nawzajem :P:* Mam nowy szablon :P :*
20.04.2005 :: 22:34 :: xy122.internetdsl.tpnet.pl

GuSiA

No CiEsZe SiĘ mOje SłOnEcZkO żE u CieBiE jEsT oK [:*] PeWnIe JuŻ zApOmNiaŁaŚ o MnIe :( KiEdy SiE sPoTkAmY PoGaDaĆ i OcZyWiŚcIe PoSzYdZiĆ [?] :D:D:D nO bO jA sIę StRaSzNiE sTęSkNiŁaM zA tObĄ!!!! BuZiAcZkI [:*]
14.04.2005 :: 12:13 :: bee185.neoplus.adsl.tpnet.pl

PhOeBe <FiBi_84

no w końcu ej irytujace te atomówki ci mi za strzałką latają nie no spoks zawsze jak wchodze do ciebie na bloga to sie nimi bawie :] a tak jak chodzi o komenta to sie leoiej ucz informatyki a nie bloga na lekcji pisać no ale ...nie ma to jak w szkole a takl swoją droga to wiesz czego mi najbardziej z czasów szkolnych brakuje ? wagarów tak że korzystajcie ile sie da dobra to tyle bo młodziez gorsze ciumki :*:*:*:* i papatki
Talk.pl :: Wróć