24.04.2006 :: 15:05
TssSss . . . Świruje mi ostatnio :) ale to oznaka starości :(( U mnie nic ciekawego sie nie dzieje oprócz pare dni pijaństwa :x i paru sprzeczek oczywiście nie musze mówić z kim bo w tajemniczeni wiedza o co chodzi :)) ale z Facetami niestety tak juz jest :)) "myslą jajami zamiast głową" hehe Z Aneczka moja kochaną mamy plana jechac na weekend na słowacje ale niee wiem czy nam to wypali :(( nie mamy transportuu :(( jedzie ktoś z nami :)) na basenik popluskamy sie troche :D:D hehe a jak nie pojedziemy na weekend to może na 1 dzień bo co bedziemy robić :(( na disco by sie wybrał :(( ale nie ma gdzie :(( Hmm. . . . Anaczka z Laluniem na bank cos wymyslą :)) Ja sobie teraz siedze i sie nudze :(( mam obiad gotowac ale nie mam checi niestety :(( PozdrowiOnka dla moich KOchanych ludzisków :D:D Aneczki :*:* Biniusi :*:* Leluni :*:* Martuni :*:* Sabinki :*:*:* Kwasa :*:* Całej Malawy :*:* i calusieńkiej reszty co te bzdrurki czytają :D:D a własnie komentowac mi tu prose bo jak nie to . . . . :x :**