ruda - komentarze



TssSss . . . Świruje mi ostatnio :) ale to oznaka starości :(( U mnie nic ciekawego sie nie dzieje oprócz pare dni pijaństwa :x i paru sprzeczek oczywiście nie musze mówić z kim bo w tajemniczeni wiedza o co chodzi :)) ale z Facetami niestety tak juz jest :)) "myslą jajami zamiast głową" hehe Z Aneczka moja kochaną mamy plana jechac na weekend na słowacje ale niee wiem czy nam to wypali :(( nie mamy transportuu :(( jedzie ktoś z nami :)) na basenik popluskamy sie troche :D:D hehe a jak nie pojedziemy na weekend to może na 1 dzień bo co bedziemy robić :(( na disco by sie wybrał :(( ale nie ma gdzie :(( Hmm. . . . Anaczka z Laluniem na bank cos wymyslą :)) Ja sobie teraz siedze i sie nudze :(( mam obiad gotowac ale nie mam checi niestety :((


PozdrowiOnka dla moich KOchanych ludzisków :D:D Aneczki :*:* Biniusi :*:* Leluni :*:* Martuni :*:* Sabinki :*:*:* Kwasa :*:* Całej Malawy :*:* i calusieńkiej reszty co te bzdrurki czytają :D:D a własnie komentowac mi tu prose bo jak nie to . . . . :x :**


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.04.2006 :: 17:41 :: 212.203.137.21

goooooolllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wygralismy atomokwa per rudaa wygrywa 1;0 jupiiiiiii
24.04.2006 :: 17:40 :: 212.203.137.21

mamy nadzieje ze przezyjesz bo caly swiat czeka na twoj triumf <hahaha>
24.04.2006 :: 17:39 :: 212.203.137.21

haha

w tej chwili rudzik wspaniały walczy z ogromnym potworem zwanym big pooooo trzymajmy kciuki moze da se rady nooo bo wkoncu to jej dzisiejsze 4 podejscie jestesmy z Toba !!!!!!
24.04.2006 :: 17:36 :: 212.203.137.21

jołłł jołłl heheh idziemy na balety na bank dawno sie nie bawilam z ekipa down heheh :** yaaa bedzie jaaazdaaa pzdr dla atomowek buuuziii
24.04.2006 :: 15:22 :: polpak4.netilia.pl

Ta na słowacje pojedziecie pfff. oo ale jak byscie jendak jechały to niech Cmok nie zapomni i swych Rybokach <lol> no i moze u nas niedługo sie ogniska zaczan to znowu co popijemy ;];] wiecej nie bede sie rozpisywał bo mi sie nie chce 3maj sie cieplutko :*:* <peace>
Talk.pl :: Wróć