ruda - komentarze



HeHe :):) nO chwiLe mnie tu nie byłOoOo :):) a sie działo przez ten miesiąć :P:P ale i tak wam nie powiem :x zaczne od tego że zmieniłam swój image :D:D jestem teraz blondynką hehe :P:P troche mi to nie pasuje ale nie chce już ciemnych włosków :P Dzisiaj to poprostu jest masakra co mam kaca :(:( wczoraj byłam na urodzinkach kumpli i sie popiło tak zdeczka :):) Cmokuś cos wie na ten temat :D:D a dzisiaj we dwie zdychamy :(:( ale zajebiście było i chce wiecej takich imprezzzz :] Jutro sie wybieram z Laseczkami na labe ale ciiiiii :x Nie wiem co bedziemy jeszcze robić ale Lelka cos wymyśli z Cmokusiem na bank sie nie bedziemy nydzić hehe nie wiem co mam jeszcze napisac :P ide poprostu spac bo nie spałam dzisiaj za długo :):) Pozdrooowionka dla wszytkich czytajacych te bzdurki :*:*:* a szczególnie :x nie powiem :P:P TssSssSs. . . . . . . . .

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.04.2006 :: 11:33 :: host-81-190-101-151.rzeszow.mm.pl

CmOK

elo elo zulu zajebiscie byłoooo !!! trzeba to powtorzyc hmmm :* ja chce do Malawy... do Kuby... hehehe papa :* dzis labka tSSs
10.04.2006 :: 09:03 :: efy170.internetdsl.tpnet.pl

+IGNUS+

yO blondi : no ten weekend to wogóle mozna zaliczyc do udanych ;];] no i rzeczywiscie Cmok cos o tym wie
A co do koloru włosów to moje zdanie juz znasz no 3majcie sie cieplutko (pff znowu na labe dovny)
papa :*
Talk.pl :: Wróć