ruda - komentarze




Hehe. . . Wszystko mnie oststnio dziwi i to zajebi¶cie :( Ludzie poprostu zmieniaja sie nie dopoznania i to moim przyjaciele :) na których mi tak bardzo zalezało :( ale wsumie nie którzy zmienili sie w dobra strone :D:D np. mój Staruszek :P:P kupił mi kolczyka do języka :P dzisiaj byłam z nim na zakupach pokupował mi pare fajnych rzeczy i nawet nie miał nic przeciwkoo cen :):) hehe ale to nie koniec jego wydatków :D:D Poza tym nic szcególnego sie nie dzieje. . . oczywi¶cie dzisiaj na Malawe :D:D trza sie oderwać od szkolnej rzczeywisto¶ci :D:D nie no trza przystopować z tym piciem :D:D może kiedy¶ hehe
Pozdrowionka :*:* dla Wszystkich ludasków a Malawy :D:D Dla cmokusia kofchanego :*:* i Lelucha oczywi¶cie :*:* Martunie :*:* Biniusi :* no i całej reszty co to czytaj± :P:P a niestety jest mało takich osóbek :(:(

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.03.2006 :: 13:06 :: host-81-190-101-245.rzeszow.mm.pl

cMok

siemka Bejbe :* nOo KOlczyka masz wyjebanego w kosmos... dzis.. moze pojedziemy tez do Malawy? hmm ale to sie zobaczy jescze pogadamy na gg buzka :*
11.03.2006 :: 10:04 :: polpak4.netilia.pl

lisep<

bez kom heheheheheheh
10.03.2006 :: 19:25 :: polpak4.netilia.pl

IGNUS

yO no to ba jasne ze trza sie oderwac od szkolenje rzeczywistosci i ze sie trza napic no to pewnie sie spotkamy na malawie ;];] pozdro <peace>
10.03.2006 :: 18:58 :: eoq66.neoplus.adsl.tpnet.pl

ogon

fajny blogu¶ zapraszam na mój: ogon.talk.pl
10.03.2006 :: 16:43 :: acxn233.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewelina

Pierwszy raz tu jestem i mi sie bardzo podoba:) obiecuje ze bede zagladac czesciej, buziaki:*:*:* i do szybkiego zobaczenia
Talk.pl :: Wróć