ruda - komentarze




Baaa OstaniE dni spedziłam na malawie :) cO tam Się Dzieje tO aż głOwa bOli :):) OstatniO jak byłam z CmOkusiem tO nam Ostatni autObus uciekł :(:( ale On był beszczelny bO widział że czekamy tO nie OtwOrzył drzwi tylkO spier**** ale cÓż trafił nam Się taki typek co nas Odwiózł i wrÓciłysmy sobie dO dOmku :) Oczywiście pO drOdze byłO trOche nie miłO bO ten kOleś cO nas OdwOził OdpierdalaŁ maniane :) ale całe szczęscie tO sie juz skOńczyłO :) Wczoraj też byłysmy na Malawie :) Ośmiałam Sie straszecznie z ludzi ale tO jest nOrmalne taM :) Teraz sObie siedze i sie zajebiście nudze :(:( jutrO juz bedzie lepiej bO chatka wOlna i ludziska przyjezdzaja dO mnie :):) Bedzie sie działO :):) mOże ktOs jeszcze Chce przyjechać. . . ?? ZAPRASZAM :) Buziaczki pa pa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.02.2006 :: 19:15 :: host-81-190-101-245.rzeszow.mm.pl

elo elo :* no na Malawie jak zwykle szyderka.. heh ale za duzo tam pijemy trzeba to zmienic hmmm powiadasz ze wpadaja jednak do Ciebie hmmm to moze zagladne tam do Ciebie jutro:* tSSs oŁki dOŁki => dziwna sprawa ale tuTi Fruti => coraz lepiej co nie ? elo elo pa
Talk.pl :: Wróć