ruda - komentarze




Ha Ha to znowu ja :P:P Nic sie nie dzieiej ciekawego oprucz tego że sie wszystko wali :/ Chce sobie język przebic i mam nadzieje ze to nastąpi juz jutro :) ale jest jeden mały problemik bo barkuje mi 30 zł :(:(:( ale to sie jakos załatwi :P: Pieniądze rzecz nabyta :] Siedze od dłuższego czasu w dołku ale mam nadzieje że mi to przejdzie :) ale dlaczego tak jest to chyba tylko ja o tym wiem i nie wnikajmy w to :x Chciałabym sie wrócić do przeszłości :) Były chwile szcześcia a jak narazie to tego szczescia nie mam i jak go juz złapie chociaz troszeczke to zawsze ktoś musi to zjebać :/ Szkoda wogóle gadać :( moze przyjdzie kiedys taki czas co naprawde bede szcześlia ale jakoś w to wątpie nie wiem dlaczego :(:( Dobra nie użalajmy sie :) nad sobą :) Jest wsumie 1.03 w nocy a ja nie spie :D:D Skutki bezsenności :P:P Ide spać chyba :D:D:D

Pozdro dla wszystkich co to wogóle czytają a jest ich niestety mało :( :*:*:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.02.2006 :: 20:31 :: akc188.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zgłoś sie do konkursu masz szanse www.dodatki-gabrysi.mylog.pl
01.02.2006 :: 12:00 :: 62.93.41.211

PrzybyszkA

cE doOpO =** hihi muszem sie syznac ze ja tez sobie chcialam przebic jezyk :P ale hmm starsi by sie pewnie cos czepiali i by pewnie bolalo :P :)))) Ciumaski Myszko :*:*:*:*:* Pozdrowionka :)
01.02.2006 :: 11:14 :: 82-38-32-145.cable.ubr02.brad.blueyonder.co.uk

Albercik

Paulinko uszy do gory!! Nie mozesz watpic w to ze nie bedziesz miala szczescia w przyszlosci!! Wystarczy tylko uwiezyc w siebie i w swoje mozliwosci........Ciao:*
01.02.2006 :: 10:55 :: host-81-190-101-245.rzeszow.mm.pl

elo BeJbe :* niO mam Nadzieje ze Dziś w KOncu Przebijesz sObie Jezyk bO wiem ze BardzO tegO chcesz hihi :* nie smUtaj sie BeJe dObrze Kiedyś naPewnOoo . . . my nasza y 5 OsoBowa eKipa zawszE ma Pecha dOo wszYstKiegOoo ale kiedys zobaczysz zeeee znajdziemy sObie miŁOsc naszegO zycia hehehe i takei tam i bedzie gitara LOooL nO nic ja dOpierO wstałam ide se sniadanko zrobic itp... tRsz :* buuuzka POzdrOOo PS. pogadamy na gg .
01.02.2006 :: 10:13 :: zipacna.osk.enformatic.pl

!*MarTa*!

co tu dużo mówić sama wiesz jak u mnie jest... kości zostały rzucone mój kolega raz powiedział że leżąć na dnie może być już tylko lepiej więc ja czekam na tę lepszość a czy kiedykolwiek przyjdzie? tego nie wiem Ale pamiętak: co nie zabije to wzmocni Buziak :*
Talk.pl :: Wróć