ruda - komentarze



Szczęśliwego Nowego Roku :*:*
Wsumie to rok mi sie dobrze zaczą :) znaczy to sie okaże jeszcze czy będzie dobrze czy źle :):) Dzisiaj wsumie sie troche . . .ujowo czuje ale to tylko kac :D:D Sylwester był taki o nie narzekam i nie zachwalam :P:P Dzisiejszy dzień był poprostu boski :D:D Dzwonił do mnie Przemuś :*:* i przyjedzie do rzeszowa na 4 michy ciesze sie strasznie :):) Nie wiem co bedzie jak on tu bedzie bo od jego wyjazdu ja sie zmieniłam wiem to napewno :D:D ale mam nadzieje że bedzie dobrze jak najlepiej :D:D i to jeszcze będzie pracował zaraz koło mojego bloku starszecznie normalnie straszecznie sie ciesze :D:D Już nie moge sie doczekać żeby przyjachał :P:P:P Mam do niego pare ale ja mu tu przetłumacze :):) Nie wiem co mam pisac poprostu ide spać :P:P:P
Soni PRZEPRASZAM :*:*:* Chciałabym jeszcze kogoś przeprosić za moją bezmyślnośc ale to juz inna sprawa :):) Pozdrowionka dla wszystkich Kofchanych ludasków Buźka pa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.01.2006 :: 17:07 :: 62.93.41.211

miska no widze ze ty tez bawilas tak byle jak w sylwka (ale nawet dobrze) =p mnie tam glowka nie boli bo ja balowalam z pizzą a nie z vodą =D pozdro =* =* =*
02.01.2006 :: 17:04 :: zipacna.osk.enformatic.pl

!*MarTa*!

Siemanko :* zazdroszczę ludziom, którzy nie mają już kaca... Mnie trzyma się bardzo mocno... Warto jutro zrobić sobie labę A mówiłam żebyście przyszły do mnie Może byłabym rozsądniejsza Oby skutki nie okazały się tragiczne...
Talk.pl :: Wróć