ruda - komentarze



Hejka wszystkim :*:* Chwile mnie tu nie było ale naprawde nie było o czym pisać :) chyba o moich życiowych porażkach :(:( Niestety narazie tak jest :(:( ale już jest cień nadziej :x nie będe za dużo mówic żeby nie zapeszyć :D:D a chciałbym wkońcu odzywskać utracone szczęście. . . Dużo sie działo ale to takie łoOoOo. . . oczyWiście imprezkI :):) DyskoteKi i te sprawy :P:P Bedna Lela musiała pożegnac Łysego :(:( Pojechał do Kotowic :(:( Nie łam sie Niunia nie ten bedzie następny :P:P Własnie byłyśmy wczoraj z Kochanym Leluchem w Alibi a to jeszcze tak wyszło z nienacka :D:D bo poszłyśmy koleżanke odprowadzic :P:P ale fajnie było :P:P Ostatnio w elixirze tez było bardzo fajnie :D:D Chłopaki kiedy robicie impreze na malawie bo bym poszła na sanki :D:D:D Buźka :*:*:* Oczywiście zaczełam sie starzeć i myśle juz za bardzo powżnie :/ jak bym to nie była ja :P:P:P NIe no pasowało by już wypoważnieć ale ja sie tym nie martwie :*:*:* Nie wiem co mam jeszcze napisać :]
PozdroWionka dla wszystkich Ludasków KOfchanych :*:*:* Mojego Lelucha :*:*:* Cmoka :*:*:* Bini :*:*:* Całej Malawy :*:* Soniego :*:*:* Kamila :*:*:* Łukasz (przyjeżdzaj juz z tego wojska :) miesiąc to za długo :D )Marty :*:*:* i wszystkich wszystkich co bedą to czytac Buźka i zostawcie KOmenta :P:P

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
31.12.2005 :: 13:55 :: polpak4.netilia.pl

+IGNUS+

yo P.. :x PoLina no teraz troche sniegiem pizdzi to moze w nastepnym tygodniu pójdziemy na sanki ale czy ty znowu wyjdziesz na te góre :D:D
No i moze jeszcze pójdziemy do elixiru bo ostatnio jak dla mnie była klapa (miałej niezbyt pozytywny humor :( ) no to 3maj sie i sie nie spij na sylwka :P:P :*:*:*
31.12.2005 :: 13:44 :: host-81-190-101-245.rzeszow.mm.pl

CmOKus

Siemka PoLina hehe sie rozpisałas OOoLobOOga dzieki za pozdrowionka :* jestem 2 hihi same vipy na poczatku tSSs normalnie tOOo zaraz ide sie szykowac bo dzis sylwester ( wielkie picie ) hyhy pOzdrOO eLOO yOoo :*
30.12.2005 :: 13:14 :: zipacna.osk.enformatic.pl

!*MarTa*!

Siemaneczko :* Jejku, nie spodziewałam się tak gorących pozdrowień. Do tej pory mam rumieńce na twarzy Hehe, no to tylko czekać na imprezkę Ale muszę przyznać, że z tym Alibi to mnie zaskoczyłyście Gdybym nie cierpiała na nadsenność to na pewno też bym poszła Ale cóż, starośc nie radość A co do Twojego starzenia się, widzisz już pierwsze zmarszczki? Buziaki :*:*:*
30.12.2005 :: 01:09 :: 62.93.41.217

Soni

dzieki za pozdrowienia :* wzajemnie :* co do Alibi to tragedia muzyka do .... :[ :* papapa :*
Talk.pl :: Wróć