ruda - komentarze




Witam Wszystkich :P:P pisze bO mi sie Nudzi :D:D Własnie wróciłam ze spacerku pO cmentarzu bO wkOńcu dzisiaj WszystKich Świętych :) pOprosTy teraz tO była śliczOta :):). PrzygOtOwania dO slubu ida nawet całkiem całkiem wkoncu zostało tylko 25 dni :) i sama niee wiem czy mam sie cieszyć czy płakać, bO im bliżej ślubu tym gOrzej jest między mną a Łukaszem i cOraz większe mam wątpiliwości cO dO tegO wszytkiegO :(( przez Ostatnie dni niekiedy niepOznaje samA sieBie albO sie zmieNiłam albO . . . . Odziałuje tak strasznieee na mnieee :P:P << wtaJemniCzeNi wiedzą O cO chOdzi :P:P >> Oczywiście nie wymYślajcie sObie Bóg wie czego :D:D Z miłą chęcią wróciłabym sie w stare dObre czasyy :P Oczywiście tak 2 lata w tył :x nie więcej :D hehe a O tO tO sie Nie pytaJcieee :) i Tak waM nie pOwiem :P:P bO taka NiegrzeczNa jestem :P Hmm. . . nie mam pOjecią cO mam jeszcze pisać :(:( bRak weNy twórczeJ ;( tO tyLko pOzOstaje mi sie pOżegnać pa pa :*:*

Oczywiście jeszcze pOzdrOwioNka :P:P dlaaaaaa. . . KofchanEgOoo Leluma :*:* CmokUma :*:*:* BiniUma :*:*:* KwasuMa :*:*:* KaroLcii :*:* . . . :x (PrzemiLczMy :D:D ) i caŁej resztY cO to czYtA ale mAłO OsóB tO czyyTa :(:( buziaki pa :*:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.11.2006 :: 21:32 :: host-81-190-107-191.rzeszow.mm.pl

cmOk

hoho elo siemanderoOOOo Ty to lepij napisz w notce czemu nikt od Ciebie na wywiadowce nie był: hehehe ja myslałam ze mama dostanie białej goraczki a tu luzik przezyłam :*::*
02.11.2006 :: 18:05 :: unusedaddr7-224.dnet.pl

LelA

Rudus mam nadzieje ze tO jest tylko przejsciOwe :P sama odczulam ze zrobilas sie trOszke nerwOwa ale tO wiemy dlaczegO :P:P:P KC :*:*:*:*:* (jak tO ManiO mOwi) bedzie dObrze . . . ku*** musi być dObrze :*:*:*
02.11.2006 :: 17:55 :: xdsl-118-90.wist.com.pl

<wiemy o kogo c

2 lata wstecz powiadasz??? ;> dawno tu nie zaglądałem... będzie wszystko ok, zobaczysz. Główka do góry ...
3maj się cieplutko w te zimne dni buźka
02.11.2006 :: 16:08 :: efy170.internetdsl.tpnet.pl

karOLa :)

yyy...nie łam siem Skarbek poukłada siem miedzy wami i systko bedzie fajniutko to jest na pewno przez .. no wiesz o kogo biega hehe <3maj Siem>Elochaaa paaa
Talk.pl :: Wróć