ruda - komentarze




SiamanOoo :):) troche już tu nie pisąlam :P:P aleee dużoOo sie wydażyłoOo w mOim zyciu i wkOnu jestem szczęścila i spełniaja sie mOje marzenia :P:P WiekszOść już wie O cO chOdzi :P:P ale tO sie dOwiecie w czasie :]] Niektórzy ludzie są w szOkuu :) ale _uj z nimi :P ważne żebym była szcześliwa :D:D dzisiaj tO wOgÓle szyderczy dzień ha ha ha zaczełO sie Od Przyjazdu mOjego przyszłegO męża dO mnie jak mÓj kOchany tatuś gO przeMaglOwał :P:P nOrmalnie sikałam z nich :D:D pÓźniej na wiOsce niektórzy to sie chyba najebaLi cOca-cOlą bO OdpierdaLali maniane ale z kOgOś trzeBa śmiać :D:D pare miescięcy temu miałam małe rOzczarOwanie ale już sie przyzwyczaiłam dO tegOo ale dObrze ze nie zmieniłam zdania bO na pewnO teraz By nie byłOo mOjegOo szczęścia :P:P Nie wiem cOoo mam jeszcze napisać :( brak weny twórczej :D:D PozdrOwiOnka dla wszytkich :P:P buziaki :*:*:* i komentOwac mi tu proszeee :):):)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.08.2006 :: 14:09 :: axo83.internetdsl.tpnet.pl

siasica

swietny szablon:D:D
pewnie najwazniejsze zebys ty byla szczesliwa nie ogladaj sie za innymi jesli ty jestes zadowolona:P
w wolnej chwili odwiedz mnie na www.siasica.talk.pl
19.08.2006 :: 00:14 :: host-81-190-105-72.rzeszow.mm.pl

R****

No co tu dużo pisać i tak dawne stare dobre czasy się skończyłypozdrawiam Ciebie i starą dawno ekipe.R.I.P
18.08.2006 :: 12:52 :: host-81-190-101-151.rzeszow.mm.pl

siemano nie zły wpis nie nOo MOja KOchana POlinko:* ciesze sie ze wkoncu szczesliwa jestes ej normalnie tOo brzuch mnie tak boli ze siemano nie no ale to przeciez nie wazne hmm eeeej jedziemy dzis na wioske mOze dzis tez ktos sie naje..pipi coca cola to poszydzimy uuuu co tam ejscze yyy aa dobra to moze styknie a jak to sie nie zapisze to 2 komenta nie daje nie mam sil pisac heheh elo Ziom:*
18.08.2006 :: 09:13 :: efy170.internetdsl.tpnet.pl

no troche Ci sie w życiu SkArBeK pozmienia ale najważnijesze jest to żebys była szcczęśliwa:P Buziaki pAuLu$:*
18.08.2006 :: 09:11 :: efy170.internetdsl.tpnet.pl


18.08.2006 :: 02:34 :: efy170.internetdsl.tpnet.pl

+IGNUS+

No to ba jasne ze sie wydarzyło ale bedzie wszystko tak jak ma byc ;] 3m sie Paola :*
18.08.2006 :: 00:05 :: unusedaddr2-252.dnet.pl

LelA :)

a nO tO prOste trOche sie wydazylO w twOim zyciu a cO dOpierO bedzie ja sie ciesze :* kOfam :*:*:*
Talk.pl :: Wróć