16.06.2006 :: 02:12
No to teraz to mnie dopiero nie było :D:D ale niestety nie mam czasu za wiele :)) u mnie wsumie po staremu ale jakoś leci i coraz lepiej :)) mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej :) Jestem dalej grzeczna jak aniołek nie no za grzeczna to ja nie jestem :x ale da sie wytrzymac :P:P Troszke sie rozpiłam ale to przez Aneczke Binie i Lelucha. . . Mam głupie myśli ale to niestety czas już na to (w tajemniczeni wiedzą o co chodzi) a poza tym zmusiło mnie do tego pare nieoczekiwanych sytuacji :) mam nadzieje ze szybko to nie nastąpi bo sie boje jak _uj :D:D:D Własnie sobie wróciłam z piwa z jedną osóbka i jakoś mnie tak wzieło na pisanie :) niee wiem o co chodzi :P ale dochodze do wniosku ze trzeba chyba te bzdury wykasowć :) jest tu pare kwestii o których chce zapomnieć :) Ciesze sie z jednego ze dałam sobie z czyms spokój nie jest mi łatwo ale tak musi być :( nie ma odwrotu i nigdy nie bedzie :(( mam nadzieje ze nie wróci sie to co kiedys było i zapomne :) i bede w koncu szczęsliwa . . . Narazie jestem ale nie dokonca mam nadzieje ze to sie poprawi :)) Nie wiem co ma jeszcze pisac :)) Pozdrowionka dla wszystkich moich Kochanych ludków Ani :** Lelki :* Pampucha :** Karolci :** Saszy :*:* Gosi :** i wszytkich wszytkich z Malawy :*:*:* i całej reszyt KOchanych ludków . . . pisac mi tu komenty bo jak nie to wpie***** :D:D:D