ruda - komentarze



No to teraz to mnie dopiero nie było :D:D ale niestety nie mam czasu za wiele :)) u mnie wsumie po staremu ale jakoś leci i coraz lepiej :)) mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej :) Jestem dalej grzeczna jak aniołek nie no za grzeczna to ja nie jestem :x ale da sie wytrzymac :P:P Troszke sie rozpiłam ale to przez Aneczke Binie i Lelucha. . . Mam głupie myśli ale to niestety czas już na to (w tajemniczeni wiedzą o co chodzi) a poza tym zmusiło mnie do tego pare nieoczekiwanych sytuacji :) mam nadzieje ze szybko to nie nastąpi bo sie boje jak _uj :D:D:D
Własnie sobie wróciłam z piwa z jedną osóbka i jakoś mnie tak wzieło na pisanie :) niee wiem o co chodzi :P ale dochodze do wniosku ze trzeba chyba te bzdury wykasowć :) jest tu pare kwestii o których chce zapomnieć :) Ciesze sie z jednego ze dałam sobie z czyms spokój nie jest mi łatwo ale tak musi być :( nie ma odwrotu i nigdy nie bedzie :(( mam nadzieje ze nie wróci sie to co kiedys było i zapomne :) i bede w koncu szczęsliwa . . . Narazie jestem ale nie dokonca mam nadzieje ze to sie poprawi :))
Nie wiem co ma jeszcze pisac :))
Pozdrowionka dla wszystkich moich Kochanych ludków
Ani :** Lelki :* Pampucha :** Karolci :** Saszy :*:* Gosi :** i wszytkich wszytkich z Malawy :*:*:* i całej reszyt KOchanych ludków . . . pisac mi tu komenty bo jak nie to wpie***** :D:D:D

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.06.2006 :: 13:55 :: efy170.internetdsl.tpnet.pl

Go$!@CzEk:*:*

jołłłł Polinka!!!eh co by Ci tu nabazgrać..hmmm no wdziecznie wakejszyn soo oj bedziemy dzamprezowaćse na malawie nieee?:D:D:D tyla tego tu masz ze całego nie obczytałam:P:P muaaaa MiśQ:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
16.06.2006 :: 10:55 :: host-81-190-101-151.rzeszow.mm.pl

CmOK

elo elo siemanderOo
16.06.2006 :: 10:23 :: efy170.internetdsl.tpnet.pl

KaRoOoLcIaaa

hmmm...co by Ci tu napisać Polinka! P zajebiście słoneczko świeci!=) narazie Ci siem układa i tak będzie dalej...chodziaż nie można zapomnieć o tym, że....
16.06.2006 :: 09:24 :: host-81-190-106-92.rzeszow.mm.pl

SaBinka

TsSs . . . POlinka nie wiem cO mam Ci napisać . .. hmm. . bedzie wszystkO dObrze nie martw sie bO My Cie kOfamyy chłOpie ide Sie kOmpac bO Se wyglądam <lol2>jak godzilla=) Cya=*
Talk.pl :: Wróć